Balaševizam
Molimo vas da se registrujete kako bi bili u mogucnosti vidjeti cijeli sadrzaj foruma i ucestovati u diskusijama. Hvala
Balaševizam
Molimo vas da se registrujete kako bi bili u mogucnosti vidjeti cijeli sadrzaj foruma i ucestovati u diskusijama. Hvala
Balaševizam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balaševizam

Ovdje mozete razmjeniti sve sto je vezano za balasevica. I mnoge druge stvari...
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 facebook status..

Go down 
5 posters
AutorPoruka
balaš<3




Broj komentara : 2
Join date : 2011-09-25

facebook status.. Empty
KomentarNaslov komentara: facebook status..   facebook status.. Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:17 am

ponekad tragam i ja,za zlatnim runom.mozda ću sanjati dim,vatru i čelik. nisi ti kriva za to,ma volim te puno.hajde sad,daj mi pred san poljubac velik'.
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 2
Join date : 2011-09-24
Age : 36
Mjesto : Jablanica

facebook status.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: facebook status..   facebook status.. Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 12:30 am

Ne, ne mogu reći da je to bila ljubav na prvi pogled. Ali mogu reći da je to bila ljubav na taj pogled, pa koji je da je...

Postoji jedan nerješivi problem današnjice: oni koji te vole to ne znaju da pokažu, a oni koji te mrze to ne znaju da sakriju..

Very Happy
Na vrh Go down
dinoo1898

dinoo1898


Broj komentara : 2
Join date : 2011-09-27
Age : 35
Mjesto : Mostar

facebook status.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: facebook status..   facebook status.. Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 7:23 am

Godine nas obrade razlicito… Nekom postane važno s kim ce leci, a nekom s kim ce se probuditi? Smile
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 9
Join date : 2011-09-24

facebook status.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: facebook status..   facebook status.. Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 12:21 pm

Imaš da mi pozajmiš 3000 evra? Ako ti ne vratim nikad mi više *Dobar dan* mi nemoj reći.
Na vrh Go down
https://balasevizam.forumbo.net
evergreen




Broj komentara : 2
Join date : 2011-09-28

facebook status.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: facebook status..   facebook status.. Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 10:34 am

kog sad ljubi sanjiva dok se dan razdanjiva
kom sad zamke postavlja
kog li nocas ostavlja?
Na vrh Go down
Sponsored content





facebook status.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: facebook status..   facebook status.. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
facebook status..
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balaševizam :: Ostalo :: Facebook statusi-
Idi na: