Balaševizam
Molimo vas da se registrujete kako bi bili u mogucnosti vidjeti cijeli sadrzaj foruma i ucestovati u diskusijama. Hvala
Balaševizam
Molimo vas da se registrujete kako bi bili u mogucnosti vidjeti cijeli sadrzaj foruma i ucestovati u diskusijama. Hvala
Balaševizam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balaševizam

Ovdje mozete razmjeniti sve sto je vezano za balasevica. I mnoge druge stvari...
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Hajde da se druzimooooo :)

Go down 
+6
evergreen
dinoo1898
Moana
Posustali_Djecak
Admin
Anci
10 posters
AutorPoruka
Anci




Broj komentara : 7
Join date : 2011-09-25

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:35 pm

Sta se radi ljudi? Very Happy


Svidja mi se forum, svaka cast! Smile
Na vrh Go down
Admin
Admin



Broj komentara : 9
Join date : 2011-09-24

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:20 pm

Anci (citat):
Sta se radi ljudi? Very Happy


Svidja mi se forum, svaka cast! Smile

ma bravo anci.... prvi si probio led... hvala puno.. i ako je tek forum u funkciji... a trudim se da i cijela stranica bude ubrzo Very Happy lijep podzrav
Na vrh Go down
https://balasevizam.forumbo.net
Anci




Broj komentara : 7
Join date : 2011-09-25

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 4:28 pm

Admin (citat):
Anci (citat):
Sta se radi ljudi? Very Happy


Svidja mi se forum, svaka cast! Smile

ma bravo anci.... prvi si probio led... hvala puno.. i ako je tek forum u funkciji... a trudim se da i cijela stranica bude ubrzo Very Happy lijep podzrav

Nema na cemu, samo jedna ispravka, ja sam zensko Smile
Na vrh Go down
Posustali_Djecak




Broj komentara : 1
Join date : 2011-09-24

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:22 pm

inače su sve djevojke ovdje Wink Razz
Na vrh Go down
Moana




Broj komentara : 1
Join date : 2011-09-27
Age : 53
Mjesto : Zagreb

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 7:07 am

Konačno nešto gdje se može do besvjesti laprdati o Balaševiću i svemu što ima veze sa njime.
Pozdrav ekipi...nadam se da će nas biti puuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnoooooooooooo...
Na vrh Go down
dinoo1898

dinoo1898


Broj komentara : 2
Join date : 2011-09-27
Age : 35
Mjesto : Mostar

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 7:20 am

evo samo da vas pozdravim i nadam se da ce forum zaživjeti pošto nema poštenog foruma o Balaševiću Smile)
Na vrh Go down
evergreen




Broj komentara : 2
Join date : 2011-09-28

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 10:26 am

cao, samo zelim da vam kazem svaka cast, ovo nekako vraca veru da jos ima normalne omladine Wink
Na vrh Go down
Doroti

Doroti


Broj komentara : 1
Join date : 2011-10-21
Age : 111
Mjesto : NS

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 10:51 am

Pozdrav svima, nadam se da ćemo se dugo i često družiti...
Drago mi je da sam konačno pronašla forum o Balaševiću I love you
Na vrh Go down
Buba Erdeljan

Buba Erdeljan


Broj komentara : 2
Join date : 2011-11-20
Age : 30
Mjesto : Čivutski Vrt

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeSun Nov 20, 2011 9:46 pm

ujaaa Smile htedoh reći Very Happy mogli biste postaviti quick reply Very Happy
Inače, sviđa mi se forum i nadam se da ćemo se lepo družiti Smile.
Na vrh Go down
rudlava

rudlava


Broj komentara : 1
Join date : 2011-11-20
Age : 33
Mjesto : Zagreb

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeSun Nov 20, 2011 10:50 pm

šaljem pozdrave iz Zagreba! Very Happy

drago mi je što su se napokon okupili Balaševi fanovi na jednom mjestu. Smile
Na vrh Go down
Pegava




Broj komentara : 2
Join date : 2011-11-20
Age : 33
Mjesto : Pančevo

Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitimeTue Nov 22, 2011 11:29 pm

Pozdrav i iz Srbije Smile Vrlo mi je drago što sam našla ovakav forum, Đoleta volim od kad znam za sebe <3 Ehh, lepo je kad odrasteš uz jednog takvog genija Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Hajde da se druzimooooo :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hajde da se druzimooooo :)   Hajde da se druzimooooo :) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Hajde da se druzimooooo :)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balaševizam :: Opcenito :: Upoznavanje-
Idi na: